
Alle medlemmer er herved invitert til årsmøte med påfølgende medlemsmøte og kasting i Valdres Storhall, 1. mars, kl 18:00.
🗓 Dato: 1. mars 2026
⏰ Tid: 18.00-20.00
📍 Sted: Møterommet/klubbhuset i Valdres Storhall
Årsmøtet skal behandle saker i henhold til idrettslagets vedtekter. Fullstendig saksliste gjøres tilgjengelig for medlemmene senest én uke før møtet. Disse publiseres på valdresfrisbeeklubb.no
Sakspapirer ligger nå nedenfor.
📝 Forslag til saker
Medlemmer som ønsker å melde inn saker til årsmøtet, må sende disse skriftlig til styret senest 2 uker før møtet på: valdresfrisbeeklubb@gmail.com.
🧾 Stemmerett / medlemskap
For å ha stemmerett på årsmøtet må medlemskontingenten for inneværende år være betalt.
Vi håper flest mulig har anledning til å delta og bidra til videre utvikling av klubben.
Etter årsmøte vil det være medlemsmøte der vi informerer om og legger litt planer for året. Her ønsker vi også at så mange medlemmer blir med og kommer med innspill til klubben og anlegget vårt. Det vil bli servert pizza mellom årsmøte og medlemsmøte så fint om folk melder i fra om de kommer til valdresfrisbeeklubb@gmail.com
Kvelden avsluttes med spilling i hallen fra ca. kl 2000 for de som vil være med på det. Alle som ikke har Folkekort spanderer klubben deltakelse for.
Håper vi sees!
Mvh
Styret i Valdres Frisbeeklubb
Personvern | © | Levert av TALA